„Będzie fajnie bo goście tu dzisiaj są, klubowicze piosenką uczcić to chcą ......”

Słowami tej piosenki 02.08.2015 r. rozpoczął się  VII Przegląd  Piosenki Klubowej w Baranowie. W tej imprezie brało udział 13 zespołów z Klubów Seniora  i Kół gospodyń Wiejskich z  miejscowości Górki Grubaki, Żelaznej  Rządowej, Grabowa,  Rząśnika, Kunina, Goworowa, Bogatego, Troszyna, Przedświtu, Szelkowa, Kolna, Jednorożca i Baranowa.  W przeglądzie  uczestniczyło około 250 osób. Pomimo upalnej pogody atmosfera i humory  wszystkim gościom bardzo dopisywały. Przegląd z roku na rok nabiera coraz większego  rozmachu, czego przykładem są zgłoszenia  nowych grup śpiewaczych.

Klub Seniora „ Pogodny zmierzch” pragnie podziękować  wszystkim, którzy przyczynili sie do  zorganizowania tej uroczystości. Dziękujemy:

- Panu  Wójtowi Henrykowi Toryfter – za okazaną pomoc  i wsparcie

- Pani Dyrektor GOKSiR – Justynie Kaczorek i wszystkim pracownikom za pomoc  i zaangażowanie

Dziękujemy sponsorom za ogromne wsparcie :

- Piekarni Białczak – Państwu Marzenie i Andrzejowi  Białczak

- Piekarni Sezam – Państwu Jolancie i Edwardowi Włodarczyk

właścicielom sklepów:

-  Aldi – Państwu Agnieszce i Sławomirowi  Majewskim

-  Lewiatan – Jan Szulc

- Tadeuszowi Jeznach

Dziękujemy za upominki Radnym województwa Mazowieckiego  Panom: Marianowi Krupińskiemu i Mirosławowi Augustyniak. Serdecznie  dziękujemy wszystkim zespołom, które swoją obecnością sprawili, że impreza była bardzo udana. Przegląd Piosenki Klubowej  zakończył się  wspólną zabawą  przy muzyce zespołu „Linda” z Baranowa”. Mamy nadzieję, że VIII Przegląd Piosenki Klubowej  połączony z 10-leciem istnienia  Klubu Seniora „ Pogodny Zmierzch” odbędzie się z jeszcze większą ilością zespołów i naszych mieszkańców.