Z mazowsza

Źródła nie znaleziono

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Przegląd Małych Form Teatralnych 2012

W dniu 25 kwietnia w Gminny Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się IX już Przegląd Małych Form Scenicznych. Tematem tegorocznego przeglądu były publikacje i wspomnienia związane z osobą i dorobkiem Janusza Korczaka.  Poniżej prezentujemy zdjęcia z przeglądu.

Uczniowie kl. II b S.P. Baranowo opiekun pani Elżbieta Stusińska

Uczniowie z kl. I-III S.P Zawady opiekunowie pani Janina Olender i pani Barbara Szyszka