Z mazowsza

Źródła nie znaleziono

Lista laureatów  Przeglądu Kolęd i Pastorałek Baranowo 2020 r.

Wszystkim laureatom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Grupa wiekowa przedszkola:

W kategorii soliści .

Antonina  Kuciejczyk  z Baranowa  - ,,Bosy pastuszek”

W kategorii zespoły:

Zespół z Przedszkola w Zawadach - ,, Pasterze mili", ,,Dzisiaj w Betlejem"

Grupa wiekowa szkoły podstawowe klasa I-III :

W kategorii soliści.

Bartosz  Gamdzyk z  Nowej  Wsi  - ,,Gdy śliczna Panna”

Mikołaj Pojawa z Nowej  Wsi - ,,Złota Gwiazda”

Amelia Kobus  z Wykrotu  - ,,Kołysanka”

Nikola Antosiak z Chorzel - ,,Pastorałka od serca do ucha”

W kategorii zespoły:

Zespół uczniów kl. I   z Baranowa   - ,,Cicha i święta noc”, ,,Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”

Zespół ,,Poziomeczki”  z Wykrotu - ”Pastorałka od serca do ucha”, ”Przybieżeli do Betlejem”

Zespół ,,Radosne śpiewanie i granie”  z Chorzel - ,,Dziecina mała”, ,,Przybieżeli do Betlejem”

Grupa wiekowa szkoły podstawowe klasa IV-VIII :

W kategorii soliści :

Oliwia Maria Piórecka  z Amelina - ,,Kolęda Warszawska”

Jakub Sęk  z  Amelina  - ,,Od Serca do ucha”

Kinga Gąska  z Baranowa - ,,Mario, czy Ty wiesz”

Michał  Osowiecki  z  Zawad - ,,Przybieżeli do Betlejem”

Alicja Dobkowska Ołdak - ”Noel”

Dominik Lis  z Wykrotu - ,,Biała Ziemia”

Martyna Duda z Wydmus - ,,Mroźna cisza świat okryła”

Julia Mocek  z Grabówka - ,,Sianko na stół”

W kategorii zespoły,  duety:

Duet

Alicja Chrzanowska  i  Mateusz Chrzanowski  z  Ołdak - ”Pastorałka od serca do ucha”

W grupie wiekowej szkoły średnie, dorośli:

W kategorii soliści

Julia Borkowska  z  Ołdak - ,,Zaśnij Dziecino”

Stanisław Archacki z Myszyńca - ,,Oj Maluśki",

Władysław Gwiazda z Myszyńca - ,,Dnia jednego o północy”

Krystyna Pawelczyk  z Myszyńca - ,,Lulajże  Jezuniu”

Duet

Anna Kubiak i Bartłomiej Bartosiewicz  z Małowidza  - ,,Uciekali”,  ,,Lulajże  Jezuniu”

Zespół Klubu Seniora  z Baranowa - ,,Pastorałka” - ,,Gdy ziemię cichym snem”

Jury i Organizatorzy XIII Przeglądu Kolęd i Pastorałek,  Wójt Gminy Baranowo, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Baranowie mają zaszczyt zaprosić wszystkich  Wyróżnionych do udziału w uroczystym Koncercie Galowym, który odbędzie się w dniu 26 stycznia  o godz. 15.00 w GOKSiR w Baranowie.

Jury i Organizatorzy XIII Przeglądu Kolęd i Pastorałek  serdecznie dziękują wszystkim wykonawcom i instruktorom za przygotowanie prezentacji konkursowych. Zachęcając do twórczej, kreatywnej, artystycznej pracy życzą dalszych sukcesów w kolejnych konkursach i przeglądach.

w dniu 16 stycznia (czwartek) 2020 roku, początek godzina 9:00

na przegląd kolęd i pastorałek, który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Baranowie.

Karta zgłoszenia

REGULAMIN

Przegląd odbędzie się w dniu  16 stycznia (czwartek) 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie

początek godzina 9.00.

Przegląd jest imprezą otwarta, adresowaną do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych,szkół ponadgimnazjalnych oraz  dorosłych.

1. Uczestnicy przygotowują:

- w kategorii soliści: kolędę lub  pastorałkę

(maksymalnie do 3 zwrotek każdy utwór);
- w kategorii zespoły, schole: kolędę  i pastorałkę (maksymalnie do 3 zwrotek każdy utwór ).
2. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać do 10 stycznia 2020 roku na adres organizatora przeglądu. Nadesłanie podpisanej karty zgłoszenia jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.

1. Utwory mogą być wykonywane accapella, z akompaniamentem na własnych instrumentach, bądź z wykorzystaniem przygotowanego podkładu muzycznego.

Organizatorzy zapewniają nagłośnienie.

1. Grupy wiekowe:
    Przegląd przewiduje kategorie wiekowe:

- Przedszkolaki
- Szkoły Podstawowe
- Szkoły ponadgimnazjalne i dorośli

1. Oceny prezentacji na indywidualne życzenie uczestników dokona jury powołane przez organizatora.
    Ocenie podlegać będzie:
    - dobór repertuaru
    - aranżacja i interpretacja

- walory wokalne
- pomysłowość i oryginalność uczestników wyrażająca się np.  w   przygotowanych przez nich strojach oraz rekwizytach  wykorzystanych podczas występu.

1. Decyzje jury i organizatorów są ostateczne i nie podlegają odwołaniu.
  2. Jury powołane przez organizatorów wyróżni najlepszych. Wszyscy wyróżnieni będę mieli okazje zaprezentować się na koncercie laureatów w przewidywanym terminie 26 stycznia 2020 r. o godz. 1500 i odebrać nagrody ufundowane przez darczyńców.

6 . POSTANOWIENIA KOŃCOWE

* Dojazd uczestników na koszt własny.

* O godzinie przesłuchania poinformują organizatorzy w zależności od ilości zgłoszeń.

* Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do rejestracji prezentacji artystycznych oraz wykorzystania zgromadzonego materiału do działalności promocyjnej, metodycznej i wydawniczej.

* Organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji regulaminu.

Adres do korespondencji:

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie, Długa 13, 06- 320 Baranowo

tel. 29 761-36-76

e-mali:marggaat@interia.pl