Dożynki 2012

Wójt Gminy Baranowo, Proboszcz  Parafii Baranowo, Gminny Ośrodek Kultury Sportu  i Rekreacji w Baranowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie zapraszają na XIII  DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE w niedzielę 9 września 2012 r.

1100  Msza Święta  Dziękczynna  za zebrane plony w kościele  p.w. św. Bartłomieja w Baranowie – oprawa orkiestry dętej  OSP w Bogatem.
1300  Otwarcie imprezy  Wójt Gminy Baranowo – Henryk Toryfter amfiteatr  GOKSiR w Baranowie
•    Koncert orkiestry  dętej OSP Bogate
•    Obrzęd dożynkowy w wykonaniu ZSG w Zawadach
•    Występ Przedszkolaków z Baranowa
•    Turniej sołectw
•    Koncert Kapeli Brata Zenona z Czarni
•    Rozstrzygnięcie konkursów : „Najpiękniejszy ogród”, konkursu   kulinarnego, WORD, KRUS
•    Występ Zespołu Estradowego Białoruskiej Pieśni Ludowej „Kalinka”
•     Kabaret na szczudłach
•    Piosenki Anny Jantar w interpretacji Agaty Werner
•    Spotkanie z balladą – „ My z Kopydłowa”
•    Koncert zespołu  Effect
•    Teatr ognia – pokaz fire show
•    Zabawa  pod  gwiazdami
Współorganizatorzy :
Sołectwa: Kucieje , Kalisko, Majk
PHU  Roldex  Krzysztof  Deptuła,Piekarnia  SEZAM  Edward i Jolanta  Włodarczyk
Edward Balcerczyk
Urząd Gminy w Baranowie,
Spółdzielnia Mleczarska „MLEKOVITA” Oddział „KURPIE” w Baranowie, Zakład Mleczarski ,,Hochland” w Baranowie
IMPREZIE TOWARZYSZĄ: prezentacje zakładów przetwórstwa rolnego, stoiska informacyjno-promocyjne instytucji działających na rzecz rolnictwa – ODR, ARiMR, KRUS, stoiska gastronomiczne i handlowe, dmuchane zjeżdżalnie, zamek, trampolina  itp.